موج
کدخبر : ۳۷۱۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371292

هدیه خیران در ایام میلاد امام زمان(عج)؛

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا خیران نذورات نیمه شعبان را در جهت کمک به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان اهدا کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری بیان داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان آمادگی دارد، هزینه های ایجاد پایگاه ها و ایستگاه های صلواتی، نذورات و... اهدایی خیران را دریافت و در زمینه تامین نیازهای ضروری خانواده های تحت حمایت کمیته امداد در اسرع وقت توزیع کند.

وی افزود: شیوع بیماری کرونا، مراسم و آئین های نیمه شعبان را تعطیل کرده و به همین دلیل از خیران و برگزار کنندگان این آئین ها دعوت می شود تا نذورات خود را به نیازمندان هدیه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری اظهار داشت: کمیته امداد آمادگی دارد ضمن دریافت صدقه برای سلامتی امام زمان (عج)، هزینه‌های ایجاد پایگاه، نورافشانی، نذورات و سایر فعالیت‌هایی که در ایام نیمه شعبان در سال‌های گذشته انجام می‌شد و امسال به علت تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا انجام آنها مقدور نیست را از مردم عزیز، نیکوکاران، خیران، صاحبان اصناف و متولیان اماکن و هیات های مذهبی دریافت و در راستای تامین نیازهای متنوع خانواده‌های تحت حمایت، هزینه کند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: مردم عزیز می توانند برای پرداخت صدقه به نیت سلامتی امام زمان (عج) به صورت غیر حضوری با شماره گیری کد *۸۸۷۷*۰۳۱# و یا از طریق شماره کارت  ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ و شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام و در شادی جشن نیمه شعبان امسال شریک و سهیم باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها