موج
کدخبر : ۳۷۱۲۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371289

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد:

معاون عمرانی استاندار یزد با اشاره به پیشرفت چشمگیر طرح اقدام ملی مسکن در استان، تاکید کرد: لازم است این طرح در سال جدید با پشتیبانی، رفع موانع و مشکلات، شتاب بیشتری گیرد ‌و باید همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان، صدور مجوزها و اجرای خدمات را تسهیل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در دیدار با "محمدرضا یادگاری" مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد، ضمن تقدیر و تشکر از ‌وی و مجموعه پرتلاش این اداره کل، گفت: شروع طرح اقدام ملی مسکن در سال ۱۳۹۹ از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اقدامات دولت بود و خوشبختانه در استان این طرح با برنامه‌ریزی خوب درحال شکل گیری و اجراست.

وی ادامه داد: لازم است این طرح در سال جدید با پشتیبانی و رفع موانع و مشکلات آن سرعت بیشتری گیرد، از این رو تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی استان باید در صدور مجوزها و اجرای خدمات تسهیل نمایند.

صادقیان با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال و لزوم تسهیل و مانع زدایی ها در بسیاری از کمیته ها، کمیسیون ها و کارگروه ها، بر اصلاح بسیاری از فرآیندها و کوتاه کردن زمان تصمیم گیری ها به‌خصوص در تعیین کاربری ها در کمیته ها و کارگروه‌های ماده ۵ و امور زیربنایی تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد یکی از موانع بزرگ در ساخت مسکن در استان یزد را طولانی بودن فرآیند صدور پروانه ساختمانی عنوان و خاطرنشان کرد: در راستای تسهیل، پشتیبانی و مانع زدایی، کوتاه کردن زمان صدور پروانه شهرسازی باید به صورت جدی در دستورکار قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها