موج
کدخبر : ۳۷۱۲۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371276

فرماندار قم:

فرماندار و قائم‌مقام کمیته امداد قم در دیدار نوروزی با یکی از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد ضمن تبریک سال نو و دلجویی از آن‌ها، پیگیر رفع مشکلات این خانواده شدند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس جوشقانیان ، قائم‌مقام مدیرکل کمیته امداد استان قم به همراه سید مرتضی حیدری، فرماندار قم در دومین روز سال 1400 با یکی از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد دیدار و ضمن تبریک سال نو از آن‌ها تفقد و دلجویی کردند.

در این بازدید قائم‌مقام مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن قدردانی از تعامل خوب فرماندار قم با کمیته امداد و حُسن توجه وی به مددجویان این نهاد دستور رسیدگی و پیگیری فوری برخی از مشکلات این خانواده را صادر کرد.

فرماندار قم با تأکید بر اینکه کمیته امداد باید مسئولان را بیشتر از گذشته با مشکلات نیازمندان آشنا کند اظهار کرد: من خودم برای دیدارهای بیشتر با این خانواده‌ها، علاقه و آمادگی خود را اعلام می‌کنم تا از این طریق بتوانیم مشکلات نیازمندان بیشتری را برطرف کنیم.

در این دیدار علاوه بر مساعدت کمیته امداد، فرماندار نیز از حساب شخصی خود به این خانواده عیدی قابل‌توجهی اهدا کرد و آن‌ها هم با ابراز احساسات، از مدیران استان به‌ویژه فرماندار و مدیران کمیته امداد قدردانی و برای آن‌ها دعا کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها