موج
کدخبر : ۳۷۱۲۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371231

عباس گوهری اعلام کرد:

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ایلام گفت: ناکام گذاشتن توطئه‌های اقتصادی و ناجوانمردانه دشمنان نظام در گرو تحقق شعار سال است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس گوهری در راستای اجرای طرح "همراه با محافظان نظم و امنیت" با حضور در جمع پرسنل ستاد انتظامی، کلانتری مرکزی و پلیس راهور شهرستان آبدانان ضمن تبریک سال نو و میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) افزود: امروز پلیس نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در کشور ایران اسلامی ایفا می کند،بر آحاد جامعه لازم است که به نیروی انتظامی احترام بگذارند چرا که پلیس اجرا کننده قانون در جامعه است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح امنیت بسیار خوبی در سطح استان ایلام حاکم است، اظهار داشت: بنابر سخنان اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر برخورد قاطع و پشیمان کننده با مخلان نظم و امنیت، پلیس با هرگونه ناامنی در سطح شهرستان آبدانان و استان با رعایت تمام امور قانونی برخورد کند چرا که امنیت مطالبه بحق مردم است.

گوهری تصریح کرد:تاکید جدی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور سرکشی مداوم از همه مجموعه های نیروهای مسلح است که ضمن تقویت نقطه قوت آنان ضعف های آنها هم گوش زد و برطرف شود.

عضو ارشد مجموعه قضایی استان ایلام، با تاکید بر اینکه بنابر نامگذاری شعار سال از سوی رهبر عزیز انقلاب اسلامی مبنی بر " تولید، پشتیبانی ها و رفع موانع ها"، خاطرنشان کرد: مجموعه پلیس و قضایی استان با تمام توان، گوش به فرمان رهبر عزیز انقلاب اسلامی آماده تامین امنیت سرمایه گذارن در سطح استان هستند و از تولید سالم و نیاز جامعه با قدرت حمایت می کند.

وی با اشاره به اینکه جوانان باید رهنمودهای رهبرعزیز را الگو قرار دهند و در راستای تحقق شعار سال با تمام توان پای کار بیایند، تصریح کرد: اگر به معنای واقعی کلمه شعار سال در جامعه محقق شود قطعا توطئه‌های اقتصادی دشمنان نظام و انقلاب شکست خواهد خورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها