موج
کدخبر : ۳۷۱۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371008

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم از توزیع ماسک و مواد ضد عفونی‌کننده در بقاع متبرکه قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید سجاد موسوی قیداری در گفت و گویی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در برخی بقاع این استان، افزود: طرح آرامش بهاری ۱۴۰۰ به صورت محدودتر نسبت به سال‌های گذشته در هشت بقعه و مسجد ناحیه یک شهرستان قم اجرایی شده است.

وی افزود: امسال و به خاطر تداوم شیوع کرونا، توصیه مسئولان بهداشتی کشور، عدم مسافرت و پرهیز از تجمع است به همین دلیل غرفه‌های مربوط به خیمه‌های طرح آرامش بهاری هم کاهش یافته و رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در بقاع متبرکه اولویت دارد.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم با بیان اینکه طرح ویژه‌ای با هدف رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های مقابله با کرونا در بقاع این ناحیه در حال برگزاری است گفت: بر این اساس توزیع رایگان ماسک و مواد ضد عفونی‌کننده در بین زائران صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: به این ترتیب هر زائری که وارد هر بقعه متبرکه می‌شود، یک ماسک رایگان دریافت کرده و مواد بهداشتی هم برای ضد عفونی‌کردن دست و وسایل شخصی در اختیارش قرار می‌گیرد.

موسوی قیداری با اظهار امیدواری به اینکه رعایت این مسائل موجب کاهش شیوع بیماری شود گفت: از همه زائران و مسافران می‌خواهیم با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش تردد غیر ضروری، سهم خود را در جهاد ملی علیه کرونا ایفا کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها