موج
کدخبر : ۳۷۰۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370866

استاندار قم گفت: مردم با رعایت نکات بهداشتی مانع شیوع و خیزش دوباره کرونا در استان شوند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست روز شنبه در حاشیه بازدید از مرکز کنترل پیام هلال احمر، مرکز کنترل و مانیتوزینگ اداره کل راهداری، سازمان آتش نشانی و قرارگاه عوارضی پلیس راه قم، در گفت و گو با خبرنگاران، در ادامه افزود: نیروهای امداد و نجات همیشه در شرایط سخت و دشوار در کنار مردم هستند.

قم از روز بیست و پنجم اسفندماه جاری از منطقه آبی وارد منطقه زرد کرونایی شد و کارشناسان نسبت به وخیم شدن دوباره اوضاع کرونا در این استان در صورت برگزاری دورهمی ها و سفرهای نوروزی هشدار میدهند.      

وی اظهار داشت: ارزیابی از میزان آمادگی این نیروها در برابر چالش ها و احتمال افزایش حوادث غیرمترقبه در تعطیلات نوروزی از اهداف بازدید و سرکشی امروز از نهادهای حوزه امداد و نجات در استان قم بود.

استاندار قم یادآور شد: حضور فیزیکی در بین نیروهای امداد و نجات و ارزیابی میدانی از سطح آمادگی ها در افزایش و بهبود عملکرد این افراد تاثیر بسیار بیشتری دارد و سبب افزایش انگیزه در بین این نیروها نیز می شود.

سرمست گفت: تقویت بنیه امدادی، خدماتی و اورژانس از اهداف بازرسی های میدانی از نیروهای امدادی استان است تا در سال جاری با آگاهی از ظرفیت های موجود پشتیبانی های لازم برای رفع مشکلات و بهبود عملکرد حاصل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها