موج
کدخبر : ۳۷۰۸۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370847

سید مجتبی علوی مقدم گفت:

فرماندار سبزوار اعلام کرد: با رفع موانع تولید، ذیل شعار انقلابی"تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" جهش تولید که از سالهای گذشته در بخش‌های مختلف عملیاتی شده، سرعت داده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سیدمجتبی علوی مقدم، فرماندار سبزوار با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال " تولید-پشتیبانی‌ها-مانع‌زدایی‌ها " از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: دستگاه‌های اجرایی سبزوار برنامه‌های اولویت دار خود را  در سال جاری به ویژه در راستای تحقق شعار سال به طور شفاف اعلام کنند.

فرماندرا سبزوار  اضافه کرد: موضوعات مختلف شهری را برای تسریع در حل‌ و فصل آنها، به مدیران استانی و کشوری اعلام می کنیم و به جای پرداختن به حاشیه‌ها، وقت  خود را صرف حل مشکلات خواهیم کرد.

فرماندار سبزوار با اشاره به این که یکی از اولویت‌های این شهرستان رونق صنعت و تولید است گفت: به منظور تسریع این روند برای استعلام‌ها زمان گذاشته شده و پنجره واحد به منظور تسهیل فرآیند صدور پروانه ایجاد شده است.

وی با اشاره به این که در جمهوری اسلامی ایران روز به روز ظرفیت  تولید، فناوری و دانش علمی افزایش یافته است ادامه داد: برخی موانع در فرایند توزیع امکانات وجود دارد که با مدیریت و برنامه ریزی درست قابل حل است.

شهرستان ۲۸۵ هزارنفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد با بهره مندی از ۲ شهرک و ۷۰ واحد صنعتی و همچنین ظرفیت‌های بخش کشاورزی و دامپروری یکی از  قطب‌های تولیدی خراسان رضوی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها