موج
کدخبر : ۳۷۰۸۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370825

حسین سنجرانی:

فرماندار خواف اعلام کرد: در شرایطی که رهبر معظم انقلاب به صراحت در فرمایشات خود عنوان کردند که به دلیل شرایط شیوع ویروس همه گیر کرونا در تعطیلات نوروز به سفر نمی روند مردم باید با عمل به تاکیدات معظم له و برای حفظ سلامتی خود و خانواده‌هایشان از سفر بپرهیزند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسین سنجرانی، فرماندار خواف گفت: با وجود عملکرد موفق خواف از نظر مدیریت کرونا ولی محدودیت‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا تا کاهش محسوس ابتلا و شیوع این ویروس همه گیر ادامه دارد.

سنجرانی با اشاره به حضور موثر سپاه و بسیج در مقابله با بیماری کرونا افزود: طرح شهید سلیمانی یکی از بهترین راهکارها در مدیریت و جلوگیری از شیوع این ویروس است.

وی در ادامه تداوم نظارت بیشتر بر جایگاههای عرضه سوخت، مجالس عروسی و ترحیم را ضروری دانست و ادامه داد: حضور حداقل یک نماینده از شبکه بهداشت و درمان در تالارها و سایر مجالس در کاهش رشد این بیماری بسیار موثر است.

فرماندار خواف استمرار محدودیتهای ترددهای شبانه از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در خواف را یادآور شد و از مردم این شهرستان خواست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از حضور در اجتماعات و فاصله گذاری اجتماعی به مقابله با شیوع کرونا کمک کنند.

بر اساس آخرین رنگ بندی خراسان رضوی از نظر شیوع ویروس همه گیر کرونا علاوه بر مشهد، ۱۴ شهرستان سرخس، کلات، درگز، قوچان، تربت‌حیدریه، کاشمر، بینالود، خلیل‌آباد، کوهسرخ، بردسکن، سبزوار، نیشابور، گناباد و خواف در وضعیت زرد قرار دارند.

همچنین وضعیت کرونا در ۱۴ شهرستان تربت‌جام، فریمان، باخرز، زاوه، رشتخوار، مه ولات، خوشاب، چناران، فیروزه، جوین، جغتای، داورزن، بجستان و تایباد آبی است.

مرکز شهرستان ۱۵۰ هزار نفری خواف در فاصله ۲۶۷ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها