موج
کدخبر : ۳۷۰۵۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370581

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسمی که با فرارسیدن ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) برگزار شد از ایثارگران این شرکت تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از ایثارگران این شرکت بر لزوم بازشناسی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آتی به منظور مقابله با تهاجمات استکبار جهانی تأکید نمود.

علی اکبر میدانشاهی در مراسمی که با فرارسیدن ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و جامعه ایثارگری را ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی دانست و یادآور شد: خاطره خوش این از خودگذشتگی ها همواره در اذهان عموم و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین باقی و بالنده خواهد ماند.

وی در ادامه با اشاره به رشادت های کم نظیر ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی بر لزوم تکریم و تعظیم این عزیزان تأکید نموده و خاطرنشان کرد: ایثارگران ذخایر ارزرشمند نظام اسلامی هستند و باید به عنوان الگوهای شایسته و ارزشمند به جامعه و به ویژه نسل جوان معرفی شده و حماسه سازی های این عزیزان به عنوان سند اقتدار و عظمت ایران اسلامی ثبت و ماندگار شود.

این مقام مسئول در ادامه از ولایت فقیه به عنوان نعمتی بی بدیل برای مردم ایران نام برد و تصریح نمود: ما مردم سرافراز ایران برای بقای نظام اسلامی و دفاع از ولایت و رهبری، روحیه ایثارگری را با خود خواهیم داشت و قدردان این نعمت بزرگ خواهیم بود چرا که آنچه ملت و کشور ما را به این نقطه از عزت و اقتدار رسانده، تدابیر و زعامت مقام معظم رهبری (مدظله) و پیروی از ایشان بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها