موج
کدخبر : ۳۷۰۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370571

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر خبر داد:

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر در آخرین جلسه شورای اداری این اداره کل گفت: سال آینده از طریق آزمون استخدامی 914 نفر نیرو به بدنه سازمان جنگلها اضافه می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عبدالرضا سنگاری با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار داشت: این آزمون استخدامی خرداد ماه سال آینده برگزار می شود.

وی ادامه داد: امسال سال سختی را پشت سرگذاشتیم و باید سعی کنیم برای سال آینده با ترسیم یک برنامه هدفمند در حفظ عرصه های منابع طبیعی همت کنیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر با بیان اینکه اول فروردین ماه  «روز جهانی جنگل» نامگذاری شده است، تأکید کرد: باید نسبت به معرفی جنگلهای هیرکانی از طریق رسانه های گروهی به ویژه صدا و سیمای مرکز مازندران اهتمام ویژه شود.

وی با تأکید بر اینکه رؤسای ستادی و شهرستانی بر تکریم و حرمت ارباب رجوع دقت بیشتری کنند، تصریح کرد: با توجه در پیش بودن تعطیلات نوروزی، بر ضرورت کشیک های نوروزی در این ایام تأکید می شود.

همچنین در این جلسه فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی مازندران - نوشهر نیز به تشریح عملکرد یکساله این یگان در غرب مازندران پرداخت و سپس معاونتهای امور جنگل، حفاظت و امور اراضی، برنامه ریزی و فنی و آبخیزداری هم گزارشی از عملکرد حوزه خود را برای حاضران تبیین کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها