موج
کدخبر : ۳۷۰۳۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370356

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با اشاره به وظیفه سنگین رسانه ها گفت: رسانه ها تلاش کنند در آستانه سال نو زمینه ساز آرامش و شادی مردم باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمود الله‌ مرادی پیش از ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌ها در سنندج برگزار شد، با تبریک ماه شعبان و همچنین روز پاسدار، خبرنگاران و صداوسیما را همراه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان دانست و از اقدامات آنان و همچنین صداوسیمای استان قدردانی کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مردم از دعواهای سیاسی و جناحی بی‌ثمر خسته شده‌اند و همین موضوع سبب شده که خدمات نظام دیده نشود.

وی اذعان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر فراجناحی است و اگر ما به عنوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر توصیه‌ها، انتقادات و برخی خدمات خوب را بیان می‌کنیم طرفداری از حزب و جناح خاصی نیست.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه افزود: رسانه های استان تلاش کنند که زمینه شادی و نشاط مردم را دز آستانه سال نو فراهم کنند و همچنان در پی رصد زمین خواری نیز باشند.

الله‌مرادی یادآور شد: نگرانی جامعه در شرایط امروز و ایجاد چالش برای مردم را همگان اذعان دارند اما خبرنگاران باید به گونه‌ای اطلاع‌رسانی کنند که موجب یاس در جامعه نشوند بلکه امیدآفرینی کنند.

وی اذعان کرد: امروز مردم گرفتار هستند و بخش‌های مهمی از زندگی آنها با چالش مواجه است لذا اصحاب جراید در بیان این مطالب باید به نحوی عمل کنند که بیش از این موجبات ناامیدی و یاس مردم نشود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به شرط حفظ ارزش‌های اسلامی و جامعه مخالف برگزاری برنامه‌های شاد در این ایام آستانه سال جدید نیست ضمن اینکه مناطق حاشیه شهر در برگزاری این برنامه‌ها در اولویت قرار گیرد.

وی در ادامه با تبریک روز پاسدار، از اقدامات گسترده در قالب طرح مومنانه توسط دستگاه‌های مختلف به ویژه سپاه بیت‌المقدس قدردانی کرد و عنوان کرد: هر زمان کشور ما در هر حوزه و بخشی نیاز داشته حضوری پررنگ و تاثیرگذار داشته است.

الله‌مردی اذعان کرد: حضور تاثیرگذار سپاه در خدمات‌رسانی به مردم در زلزله‌ها، سیل و به ویژه در شرایط کرونایی واقعا قابل توجه است.

وی اظهار کرد: بنده به عنوان خدمت‌گذار مردم در ستاد امر به معروف و نهی از منکر دست تمام کسانی را که تلاش کردند در این شرایط سخت و شیوع ویروس کرونا مردم در امنیت روحی و روانی باشند می‌بوسم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها