موج
کدخبر : ۳۷۰۲۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370291

عزت اله ضربی خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در طرح امداد و نجات نوروزی بیش از یک هزار امدادگر در پایگاههای امداد و نجات استان حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این مطلب گفت: در طرح امداد و نجات نوروزی ، یک هزار و 300  نفر/ روز از نجاتگران در پایگاه های امداد و نجات در سطح استان حضور خواهند داشت.

وی اظهار کرد: این طرح از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه همزمان با سراسر کشور و با هدف کاهش تلفات در طول تعطیلات نوروزی اجرا می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در این طرح 13 پست امداد و نجات در سطح استان اردبیل فعال خواهند بود، تصریح کرد: 12 پایگاه جاده ای و 1 پایگاه کوهستان در محورهای مواصلاتی استان در این طرح فعال بوده و به هموطنان خدمات ارائه می کنند.

ضربی با اشاره به امکانات به کار گرفته شده در این طرح اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل با 38 دستگاه خودرو در این طرح مشارکت دارند که شامل 13 دستگاه خودروی آمبولانس، 12 دستگاه خودروی ست نجات و 13 دستگاه خودرو پشتیبان می باشد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر مثل همیشه در آمادگی کامل به سر می برد، افزود: شماره اضطراری 112 ندای امداد جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی برای پاسخگویی آماده بوده و هموطنان می توانند با گوشی های بدون سیم کارت و بدون شارژ ریالی هم با این شماره تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها