موج
کدخبر : ۳۷۰۲۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370225

به پیشنهاد مدیر خبرگزاری موج در لرستان؛

به پیشنهاد مدیر خبرگزاری موج در لرستان و موافقت فرمانده انتظامی این استان، مجوز تردد خبرنگاران در ساعات منع تردد در شرایط کرونایی، صادر شد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، در جلسه‌ای با حضور سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان، مجوز تردد خبرنگاران در ساعات منع تردد شرایط کرونایی صادر شد.

بر اساس این گزارش، به پیشنهاد امین ساکی مدیر خبرگزاری موج در لرستان، فرمانده انتظامی لرستان، با صدور مجوز تردد خبرنگاران از ساعت 21 تا 4 بامداد را صادر کرد.

در این جلسه که با حضور فرمانده حفاظت اطلاعات، معاون اجتماعی، رئیس پلیس راهور، رئیس پلیس راه و رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی لرستان، فرمانده انتظامی خرم‌آباد برگزار شد، سردار مهدیان نسب ضمن موافقت با این پیشنهاد، تصریح کرد تا روسای پلیس راه و راهور استان، شماره پلاک خودروی خبرنگاران لرستان را به منظور عدم اعمال جریمه راهنمایی و رانندگی، در سامانه پلیس ثبت کنند.

فرمانده انتظامی لرستان

فرمانده انتظامی لرستان با تقدیر از خدمات اصحاب رسانه، گفت: خوشبختانه خبرنگاران استان همواره یار و همراه پلیس بوده و فعالیت شبانه‌روزی آنان قابل تقدیر است.

سردار مهدیان نسب، ادامه داد: از آغاز شیوع ویروس کرونا در لرستان تاکنون، خوشبختانه آگاهی بخشی اصحاب رسانه مشهود و ملموس است و امیدواریم تا ریشه‌کنی این ویروس منحوس، این تلاش‌های جهادی ادامه داشته باشد.

وی، خبرنگاران را بازوی پرتوان نیروی انتظامی توصیف کرد، و افزود: از همراهی خبرنگاران با مجموعه فرماندهی انتظامی لرستان تشکر می‌کنم چراکه در سرما و گرما و روز و شب، همراه و همگام پلیس بوده و هستند.

*صدور مجوز تردد خبرنگاران به منظور تسهیل در فعالیت آنان است

فرمانده انتظامی لرستان، گفت: امیدوارم با صدور این مجوز تردد، شرایط رفت و آمد خبرنگاران در شرایط کرونایی تسهیل شود و بتوانند در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، بیش از پیش، موفق باشند.

امین ساکی

*فرمانده انتظامی لرستان، فردی رسانه‌ای است

در پایان این جلسه، مدیر خبرگزاری موج در لرستان نیز ضمن تقدیر از موافقت فرمانده انتظامی لرستان با صدور مجوز تردد جهت خبرنگاران، اظهار داشت: خوشحال و خرسندیم که در راس فرماندهی پلیس استان، فردی رسانه‌ای قرار دارد و در همه حال پاسخگوی افکار عمومی است.

امین ساکی، گفت: امیدواریم خبرنگاران لرستان در ایام نوروز، خدمات فرماندهی انتظامی لرستان به مردم را به شایستگی پوشش داده و نقدهای دلسوزانه و منصفانه خود را نیز در تعامل با معاونت اجتماعی و سلسله مراتب آن فرماندهی مطرح کنند و در مسیر ارتقای امنیت و آسایش عمومی جامعه گام بردارند.

*شکایت فرماندهی انتظامی لرستان علیه یک خبرنگار، لغو شد

گفتنی است در پایان این جلسه، با تقاضای مدیر خبرگزاری موج لرستان، دستور عدم پیگیری شکایت مطروحه فرماندهی انتظامی استان علیه احدی از خبرنگاران نیز، توسط سردار مهدیان نسب صادر شد.

تحریریه خبرگزاری موج، تعامل سازنده فرماندهی انتظامی لرستان با این رسانه را ارج نهاده، و برای سبز جامگان همیشه مقتدر نیروی انتظامی، آرزوی توفیق روزافزون دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها