موج
کدخبر : ۳۷۰۱۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370122

آیین تقدیر از کارکنان اورژانس اجتماعی (۱۲۳) بهزیستی هرمزگان همزمان با سراسر کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور و رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ابراهیم حسن نژاد سرپرست بهزیستی هرمزگان در آیین تقدیر از کارکنان اورژانس اجتماعی (۱۲۳) بهزیستی هرمزگان عنوان کرد: اجرای برنامه اورژانس اجتماعی از سال 1378 در کشور آغاز شد.

وی اذعان کرد: در حال حاضر اورژانس اجتماعی بهزیستی استان هرمزگان دارای 10 مرکز فعال در 10 شهرستان می باشد که خدمات تخصصی مددکاری اجتماعی، روان شناسی، بهداشتی، حقوقی و نگهداری به جامعه هدف و آسیب دیدگان اجتماعی ارائه می کند.

حسن نژاد کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، مداخله تخصصی مؤثر به منظور جلوگیری از تشدید بحران و آسیب های اجتماعی، تسهیل دسترسی مردم به خدمات سازمان بهزیستی، ارائه راهنمایی های لازم درخصوص فعالیت های سازمان را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد.

سرپرست بهزیستی هرمزگان بیان داشت: کودکان آزار دیده، همسران آزار دیده، افرادی که قصد خودکشی دارند یا اقدام به خودکشی کرده اند، دختران و پسران فراری، زنان و دختران در معرض آسیب اجتماعی و آسیب دیده، مبتلایان به اختلالات هویت جنسی و سایر افرادی که در شرایط بحرانی قرار دارند از جمله گروه های هدف هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها