موج
کدخبر : ۳۶۹۸۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369829

عباس شمس اللهی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از تحقق کامل اهداف کمی ابلاغی این شرکت در زمینه های مختلف خبر داد و گفت: در سال جاری با توجه به اهداف کمی مشخص شده از سوی شرکت ملی گاز برای گاز ایلام ، جذب پنج هزارو 500 مشترک جدید شهری تعریف شده بوده که از ابتدای سال جاری شش هزار و 101 مشترک جذب شده است که این موضوع تحقق 111 درصدی برنامه ابلاغی را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس اللهی به اجرای گازرسانی به مناطق مختلف روستایی استان اشاره کرد و افزود: در این زمینه جذب چهار هزار و 500 مشترک جدید روستایی برای شرکت مصوب شده بود که از ابتدای سال جاری پنج هزارو 861 مشترک جذب شده است که نشانگر رشد 130 درصدی نسبت به میزان ابلاغی می باشد.

وی درصد تحقق جذب مشترک به ترتیب در مناطق شهری و روستایی را 111 و 130 درصد عنوان کرد و اظهارداشت: شرکت گاز استان ایلام با تلاش و کوشش قابل تقدیر در حال خدمت رسانی به آحاد مختلف جامعه و محرومیت زدایی است.

شمس اللهی خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان ایلام از شهریور ماه سال ۹۸ بعنوان اولین شرکت گاز استانی نسبت به حذف قبوض کاغذی اقدام نمود و در سال جاری نیز تمام قبوض را به صورت پیامکی و الکترونیکی به مشترکین ابلاغ کرده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام به افزایش تاب آوری و پایداری شبکه توزیع گاز و رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل در سطح استان اشاره و اظهار داشت: در سال جاری  با رینگ کردن خطوط تغذیه و ایستگاههای TBS، اقدامات متعددی بعمل آمد که خوشبختانه کمترین میزان قطع گاز مشترکین نسبت به سالهای اخیر را در استان داشته ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها