موج
کدخبر : ۳۶۹۷۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369786

محمد مجیری خبر داد:

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان راه اندازی سامانه خرید اینترنتی بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد مجیری در مراسم رونمایی از سایت فروش مجازی بازارهای کوثر و گل و گیاه شهرداری اصفهان اظهار کرد: سامانه خرید اینترنتی بازارهای روز کوثر به آدرس kowsar.market در دسترس مردم قرار گرفت.

وی گفت: سامانه خرید اینترنتی از بازارهای روز کوثر به منظور سهولت در انجام خرید راه‌اندازی شد تا نیازهای مردم در بازارهای کوثر به راحتی تامین شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان افزود: از ابتدای شیوع کرونا در کشور شماره تلفن چهاررقمی ۳۵۵۳ در راستای تحقق شعار "در خانه بمانیم" برای سفارش کالاها و اقلام مورد نیاز از بازارهای کوثر در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی با اشاره به رونمایی از سامانه خرید اینترنتی بازارهای گل و گیاه شهرداری اصفهان به آدرس gol.samandehi.org اظهار کرد: بازار گل و گیاه در پایان سال 86 با هدف ساماندهی صنعت گل و گیاه استان و حمایت از تولید کننده و مصرف کننده و حذف واسطه‌ها با در اختیار گذاشتن محل عرضه مستقیم با حداقل مبلغ به تولید کنندگان انواع گل و گیاه زینتی استان و کشور راه اندازی شد و هم اکنون مانند بازارهای روز کوثر مورد اعتماد مردم است.

آسایش بیشتر برای سهولت تامین نیاز شهروندان

شهردار اصفهان نیز در این خصوص گفت: شهرداری اصفهان، حوزه خدمت رسانی اینترنتی خود را گسترده کرده است تا آسایش بیشتری برای شهروندان ایجاد شود.

قدرت اله نوروزی در آیین رونمایی از سامانه‌های فروش اینترنتی بازارهای روز کوثر و بازار گل و گیاه شهرداری اظهار کرد: کرونا شرایط زندگی ما را عوض کرد و آداب اجتماعی را تغییر داد، سنت‌هایی را نقض و نهادهای جدیدی را ایجاد کرد.

وی ادامه داد: اینکه تا چه اندازه بتوانیم در یک بحران جایگزین‌هایی را برگزینیم که در خدمت رسانی به مردم خلل وارد نشود، اقدامی هنرمندانه است. 

شهردار اصفهان افزود: با شیوع کرونا پیشنهاد سازمان میادین برای خرید تلفنی و آسان مردم از بازارهای روز کوثر با شماره ۳۵۵۳ شکل گرفت که به مردم معرفی شد. این سامانه به عنوان یک نوآوری جدید توانست گامی به سوی حرکت در بحران و راهکاری برای غلبه به مشکلات باشد. نیاز دنیای مدرن و شهرهای بزرگ و شهرهای جهانی این است که بتوانند از طریق اینترنت امکانات مورد نیاز مردم را تامین کنند.

شهردار اصفهان اظهار کرد: کرونا به برخی از اقدامات سرعت بخشید و برخی از کارها را به تعطیلی کشاند ولی ما را به این فکر انداخت تا در حوزه‌های مختلف شهری چاره‌ های جدید بیاندیشیم.

وی گفت: شهرداری اصفهان طی سه سال گذشته در حوزه خدمات‌رسانی اینترنتی و الکترونیک، پیشرفت خوبی داشته است.

این مقام مسئول افزود: طی ماه‌های گذشته ۳۴ خدمت در حوزه شهرسازی از طریق اینترنت و سامانه های الکترونیک ارایه شد.

نوروزی تصریح کرد: البته آغاز هر نوآوری و اقدام جدید با چالش‌ها و مخالفت‌هایی مواجه است و باید مدیران فروشگاه‌های کوثر به این مهم توجه ویژه داشته باشند. سازمان میادین به عنوان دستگاه متولی و ناظر بر بازارها باید نظارت دقیقی بر بازارها داشته و تخلفات را جدی بگیرد. رضایت مردم به خودی خود حاصل نمی‌شود، مردم باید رضایت را در عملکرد ما و تفاوت قیمت‌ها و کیفیت کالا لمس کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها