موج
کدخبر : ۳۶۹۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369440

با پیگیری خبرنگار موج؛

با پیگیری خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به موضوع قطع درختان کهنسال هنرستان ولیعصر خرم‌آباد ورود کرد.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد به خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، گفت: موضوع قطع درختان هنرستان ولیعصر خرم‌آباد در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.

داریوش شاهون‌وند با تقدیر از مجموعه خبرگزاری موج به دلیل پیگیری این خبر تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع از موضوع، در مکاتبه با مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، از وی خواسته شد تا گزارشی از قطع درختان هنرستان ولیعصر خرم‌آباد ارائه کند.

وی، ادامه داد: در 5 بند، از مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خواسته شده تا طی 24 ساعت آینده، گزارشی از جزئیات قطع درختان هنرستان ولیعصر ارائه کند.

*با مقصرین، برخورد قاطع می‌شود

دادستان خرم‌آباد ضمن تقبیح قطع اشجار در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، تاکید کرد: جای تاسف است که در یک مجموعه آموزشی و تربیتی، نسبت به قطع درختان اقدام شده، لذا دادستانی خرم‌آباد با عاملین این اقدام ناپسند، در هر رده و مسوولیتی به شدت برخورد خواهد کرد.

شاهون‌وند، افزود: از شهرداری خرم‌آباد و اداره کل محیط زیست هم خواسته شده تا گزارشات تنظیمی خود پیرامون قطع درختان هنرستان ولیعصر را به قید فوریت در اختیار این دادستانی قرار دهند.

دادستان خرم‌آباد، گفت: این اطمینان را به مردم شریف و فعالان زیست محیطی می‌دهم که در صورت بروز هرگونه قصور در این فقره، با عاملین آن به شدت برخورد خواهد شد، چراکه معتقدیم این ناهنجاری، در صورت تایید کارشناسان، موجبات تضییع حقوق عامه مردم را فراهم آورده و به زیست‌مندان خسران و خسارت وارد کرده است.

*قطع درختان هنرستان ولیعصر خرم‌آباد در روز درختکاری !

گفتنی است، هم‌زمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری و در حالی که مردم در شرایط کرونایی اقدام به غرض نهال می‌کنند، مسوولان هنرستان ولیعصر خرم‌آباد در اقدامی، تعداد زیادی از درختان کهنسال این مجموعه «آموزشی، تربیتی» را قلع و قمع کردند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها