موج
کدخبر : ۳۶۹۳۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369377

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان خبر داد:

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان از ارائه 3 طرح حمایت مالی از کلیه‌ بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی همزمان با عید سعید مبعث خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی اعتصام پور بیان داشت: 3 خدمت دیگر به مخاطبین سازمان همزمان با عید سعید مبعث (21 اسفند ماه )در راستای تأمین سلامت و ایجاد رضایتمندی مخاطبین سازمان ارائه می شود.

 وی گفت: در راستای بهره‌گیری از مزایای استقرار نسخه الکترونیک و تحقق اصلی‌ترین راهبردهای سازمان در ارائه خدمات تامین سلامت و ایجاد رضایتمندی مخاطبین سازمان و همچنین توزیع عادلانه منابع، تسهیل و عدالت در دسترسی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران به ویژه گروه‌های آسیب‌پذیر به خدمات مورد نیاز، همزمان با عید سعید مبعث (21 اسفند‌ماه) طرح حمایت مالی از کلیه‌ بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان در قالب 3 طرح آغاز خواهد شد.

این مقام مسئول از رایگان شدن خدمات بستری (فرانشیز صفر) درمان کل بیمه‌شدگان سازمان در بیمارستان‌های دولتی کلیه شهرستان‌های استان که این سازمان فاقد بیمارستان ملکی در آن‌ها می‌باشد به عنوان یکی از مهمترین خدمات ارائه شده به مناسبت مبعث پیامبر اسلام یاد کردند.

علی اعتصام پور به رایگان شدن خدمات بستری (فرانشیز صفر) درمان بیمه‌شدگان 65 ساله و بالاتر در کلیه بیمارستان‌های دولتی سراسر استان اشاره کرد و گفت این خدمت به منظور تسهیل روند درمان این عزیزان حتی شهرستان‌هایی که سازمان دارای بیمارستان ملکی می‌باشد ارائه شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان به آخرین خدمت ارائه شده تحت عنوان محاسبه و پرداخت کل هزینه تجهیزات پزشکی مورد استفاده جهت بیماران در بخش بستری کلیه بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی  اشاره کرد و گفت  بر این اساس فاکتور ارائه شده مطابق بهای مندرج در سامانه IMED (اداره کل تجهیزات پزشکی) در چارچوب ضوابط مربوطه توسط سازمان تامین اجتماعی قابل پرداخت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها