موج
کدخبر : ۳۶۹۲۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369283

سید محمد رستگاری؛

جلسه شورای ورزش شهرستان یزد به ریاست سید محمد رستگاری فرماندار یزد و با حضور اعظم کاظمی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد و جمعی از روسای رشته های ورزشی بانوان در محل فرمانداری یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد در شورای ورزش شهرستان یزد، بیان کرد: تعامل ورزشکاران باید با سازمان ورزش و جوانان و ادارات مربوطه در سطح شهرستان یزد در شرایط شیوع کرونا نیز حفظ شود.

وی انتظارات ورزشکاران به ویژه ورزش بانوان را به حق دانست و گفت: به علل مختلف به خواسته های ورزشکاران به طور کامل رسیدگی نشده است و دغدغه هایی ایجاد شده که به حق است.

رستگاری در ادامه با اشاره به اینکه در شرایط شیوع کرونا آموزش و ورزش درگیر فضای مجازی شد، گفت: طی درخواستی از آموزش و پرورش خواستیم تا خروجی و بازدهی آموزش با فضای مجازی را برای ما ارسال کنند و این در زمینه ورزشی نیز نتیجه ورزش در بستر انلاین باید پایش شود.

وی هدف از برگزاری جلسه را شنیدن دغدغه های ورزشکاران در شرایط کرونا و ارائه پیشنهادات خلاقانه از طرف آنها عنوان کرد و افزود: محدودیت های کرونایی و محدودیت های ادارات دولتی این موضوع را پررنگ تر می کند که ما نیازمند پیشنهادات خلاقانه از سوی مدیران و ورزشکاران هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط کرونا علاوه بر پرداختن به سلامت جسم به طور ویژه باید به سلامت روح بپردازیم، افزود: سلامت روحی و جسمی به ویژه برای بانوان در شرایط فعلی حائز اهمیت است.

سید محمد رستگاری با اشاره به اینکه استان یزد از قبل نیز با مشکل کم تحرکی دانش آموزان و بانوان مواجه بود، گفت: با وجود اینکه امکان ریسک در این شرایط کرونا وجود ندارد باید این قشر بیشتر به موضوع تحرک جسمی توجه کنند تا جامعه بعد از کرونا با مشکل شدید تری در سلامت مواجه نشود.

فرماندار یزد با بیان اینکه نیروهای گشت و نظارت محدود هستند، بیان کرد: در حوزه ورزش گزارش هایی می رسد که شیوه نامه های بهداشتی رعایت نمی شود این در حالی است که هر صنفی باید ناظر باشد و همه باید خود را مسئول بدانند.

گفتنی است: در  شورای ورزش شهرستان یزد از روسای هیات های ورزشی بانوان تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها