موج
کدخبر : ۳۶۹۲۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369276

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران:

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به اینکه رسانه های غرب مازندران نقش کم نظیری در توسعه بندر نوشهر دارند، گفت: ما نسبت به آیندگان مسئولیت داریم و باید فضا را برای توسعه و ارتقاء سطح کیفی بیشتر بندر نوشهر آماده کنیم و آن را به آیندگان بسپاریم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدتقی انزان پور در دیدار با هیأت مدیره انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران با اشاره به اهمیت وجود بنادر استان مازندران، اظهار داشت: حمل و نقل در زندگی انسان امروزی بیش از هر زمان دیگری دارای ارزش و اهمیت فراوانی است و حتی می توان آن را یکی از اصلی ترین زیرساخت های توسعه هر منطقه برشمرد.

وی ادامه داد: نسل بشر به مرور زمان و همزمان با پیشرفت هایی که در عرصه تکنولوژی برای خود رقم زده است، همواره به دنبال یافتن راهی آسان، مطمئن و سریع برای جابه جایی اقلام و کالاها بوده تا از منظر اقتصادی بتواند به آن تکیه کند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تصریح کرد: یکی از آسان ترین، سریعترین، امن ترین و مقرون به صرفه ترین راهها، همین حمل و نقل دریایی است که از جایگاه و اهمیت بسیار بالایی در سطح جهان برخوردار است به طوری که بخش اعظمی از جابجایی کالاها و فعالیت های اقتصادی دنیا از طریق حمل و نقل دریایی صورت می گیرد.

انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران

وی با اشاره به اینکه استان مازندران نیز به واسطه داشتن سه بندر مهم نوشهر، امیرآباد و فریدونکنار از موهبت حمل و نقل دریایی برخوردار است، بیان کرد: بندر نوشهر که از قدیمی ترین بنادر استان است و نقش بسیار مهمی در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال منطقه دارد.

انزان پور با تأکید بر اینکه بندر نوشهر ظرفیت های مختلفی برای توسعه زیرساختی در حوزه اقتصادی و افزایش تولید اشتغال دارد، گفت: همانطور که تاکنون رسانه های غرب مازندران جایگاه مهم و ویژه ای در توسعه زیرساخت های بندر نوشهر ایفا کردند، مطمئنأ در ادامه راه نیز به حضور و نقش آنها نیاز اساسی داریم.

انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا که از اسفند سال گذشته آغاز شده است و تأثیراتی را در حوزه اقتصادی از خود بر جای گذاشته است و با محدودیت های کرونایی روبرو شدیم اما این اهالی رسانه غرب مازندران بودند که به کمک ما شتافتند و با اطلاع رسانی به موقع فعالیت های بندر نوشهر در یک سال اخیر، روح نشاط و شادابی تلاش و رونق اقتصادی این بندر را از طریق رسانه های خود در جامعه حفظ کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با بیان اینکه وجود بندر نوشهر مثل هوا برای غرب مازندران است، تصریح کرد: ما نسبت به آیندگان مسئولیت داریم و باید فضا را برای توسعه و ارتقاء سطح کیفی بندر نوشهر آماده کنیم و آن را به آیندگان بسپاریم.

انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران

وی با اشاره به اینکه رسانه های غرب مازندران نقش کم نظیری در توسعه بندر نوشهر دارند، اظهار داشت: شناساندن جایگاه و ظرفیت های عظیم بندر نوشهر بسیار مهم و حائز اهمیت است و در این راستا تولید محتوای رسانه ای بیشتر، می تواند در معرفی بهتر بندر نوشهر به منظور جذب سرمایه گذاری و توسعه آن کمک فراوانی می کند.

انزان پور با قدردانی از رسانه ها که در طول یکسال اخیر و با توجه به شرایط کرونایی در بازتاب عملکردهای بنادر مازندران به ویژه بندر نوشهر کمک قابل توجهی کردند، گفت: مانند همیشه به قلم و دیدگاه منصفانه اهالی خبر و رسانه غرب مازندران نیازمند هستیم و کمک کنیم تا روند توسعه و پیشرفت منطقه شتاب بیشتری به خود بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها