موج
کدخبر : ۳۶۹۱۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369142

رزم حسینی:

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پایانه ریلی و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان اقتصاد منطقه و تعاملات را گسترش خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا رزم حسینی ، وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید و افتتاح طرح های صنعتی در شهرستان پارس آباد گفت: پایانه ریلی و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان اقتصاد منطقه و تعاملات را گسترش خواهد داد.

او همچنین  از کارخانه کارتن سازی بابایی و کارخانه رب و پروسس و پوره میوه گلدشت مغان نیز بازدید و کلنگ کارخانه لبنیات را بر زمین زد.

رزم حسینی

وزیر صمت شهرک صنعتی مشترک ایران با جمهوری آذربایجان را دستاوردی مهم برای اقتصاد کشور دانست و گفت: این پایانه تعاملات اقتصادی و همکاری های مشترک را گسترش خواهد داد.

رزم حسینی در جریان افتتاح کارخانه کاغذ و مقوا سازی در ناحیه صنعتی شهرستان پارس آباد قول پیگیری و رفع دغدغه های صنعتگران این شهرستان را داد.

او در جریان افتتاح کارخانه کاغذ و مقوا سما رول در ناحیه صنعتی پارس آباد قول پیگیری و رفع دغدغه های صنعتگران این شهرستان را داد.

این سفر با بازدید میدانی وزیر صمت و هیات همراه از ناحیه صنعتی پارس آباد و کلنگ زنی چند طرح تولیدی در شهرستان پارس آباد خاتمه یافت.

در این سفر  وزیر صمت با سرمایه گذاران  ناحیه صنعتی پارس آباد گفتگو کرده و در خصوص حل مشکلات زیر ساخت تسهیلاتی دستور پیگیری داده و در خاتمه راهی شهرستان بیله سوار و گرمی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها