موج
کدخبر : ۳۶۹۱۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369136

محسن چاووشی خواننده مردمی کشور با اهدای مبلغ 12۰ میلیون تومان زمینه آزادی 12تَن زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و مالی را فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محسن چاووشی، خواننده موسیقی پاپ که همواره در زمینه انجام کارهای خیر و کمک به انسان‌های نیازمند پیش‌قدم بوده است در آستانه ی فرا رسیدن سال نو به یاری زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد و مالی اردبیل آمد و با مشارکت ستاد دیه ی استان اردبیل زمینه آزادی و بازگشت 12 زندانی نیازمند جرایم غیر عمد و مالی را به کانون گرم خانواده هایشان فراهم کرد.

کریم الله محبوبی ، مدیر نمایندگی ستاد دیه ی استان اردبیل گفت: از برکات جامعه اسلامی این است که افرادی حاضر هستند از مال و آبروی خود هزینه کنند تا گره ای از مشکلات مردم باز شود.

او با اشاره به حدیثی از  امام حسین (ع) که گره‌گشایی از مشکل مردم را از نعمت‌های الهی می‌داند و می‌فرماید: «اعْلَمُوا أَنَّ حَوَائِجَ النَّاسِ إِلَیْکُمْ مِنْ نِعَمِ اللَّهِ عَلَیْکُمْ فَلَا تَمَلُّوا النِّعَمَ فَتَتَحَوَّلَ إِلَى غَیْرِکُم»؛ بدانید نیازمندی‌هاى مردم که (به شما مراجعه مى‌کنند) از نعمت‌هاى الهى است؛ پس از نعمت‌ها خسته نشوید و گرنه این وظیفه خدمت‌رسانى به دیگران واگذار خواهد شد.

مدیرنمایندگی ستاد دیه ی استان اردبیل افزود: ضمن تشکر از همه کسانی که ما را در این امر خداپسندانه یاری می‌کنند، از همه خیرین، هنرمندان و افراد تأثیرگذار مانند آقای چاووشی دعوت می‌کنیم تا به کمک ما بیایند و در حل مشکلات این قشر از شهروندان این ستاد مردمی را یاری کنند.

محبوبی در خصوص بدهی این زندانیان و چگونگی تامین آن بیان کرد: مبلغ محکومیت این زندانیان 870 میلیون تومان بوده که مبلغ 195میلیون تومان گذشت شکات ،18میلیون و 833 هزار تومان آورده مددجویان ،446میلیون و 790هزار تومان پذیرش اعسار دادگستری ، 89 میلیون تومان کمک ستاد دیه ی استان و 120میلیون تومان تامین شده از طریق جلب مشارکت مردمی و خیرین در شبکه ی اجتماعی هنرمند کشورمان آقای محسن چاووشی از زندان آزاد شدند.

او تصریح کرد: در سال جاری تعداد 180 زندانی جرایم غیر عمد و مالی از زندان های استان با مبلغ محکومیت بیش از 36 میلیاردتومان آزاد شدند.

مدیرنمایندگی ستاد دیه ی استان اردبیل افزود: هم اکنون بیش از 167 زندانی نیازمند جرایم غیرعمد و مالی در زندان‌های استان بسر میبرند که چشم انتظار حمایت خیرین و مسوولان استانی و کشوری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها