موج
کدخبر : ۳۶۸۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368707

مجید سلحشور؛

فرماندار ویژه میناب گفت: رسانه ها باید نقش خود را در ریشه کن شدن ویروس کرونا ایفا کنند و در آگاه سازی مردم تلاش مضاعف داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجید سلحشور فرماندار ویژه میناب در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه با توجه به اینکه قریب یک‌سال از ورود ویروس کرونا به کشور می گذرد اظهارداشت: در این مدت با مشکلاتی مواجه بودیم به طوری که با گسترش سریع بیماری تاکنون با همکاری و همیاری مردم ومسئولان توانسته ایم امروز در وضعیت زرد قرار بگیریم. 

وی با اشاره به اینکه این وضعیت بسیار شکننده است گفت: باید با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی مردم و جدی گرفتن هشدار های کارشناسان بتوانیم این وضعیت را مدیریت کنیم.

سلحشور عنوان کرد: ریشه کنی این ویروس بسیار سخت بوده و در صورت واکسیناسیون نیز باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. 

فرماندار ویژه میناب تاکید کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری بسیج باعث کنترل و مدیریت بیماری در شهرستان شده است به طوری که طی سه ماهه گذشته موارد بستری، بیماران بدحال و فوتی ها کاهش چشمگیری داشته است و جلوگیری از همه گیری ویروس کرونا در روستاهای پوم و دهو از نمونه هایی است که با همکاری مردم، بخشداران، دهیاران، شوراهای اسلامی و بسیج انجام شد. 

وی با اشاره به نقش رسانه ها و فضای مجازی در شهرستان تصریح کرد: برای اینکه در تعطیلات نوروزی پیش رو با مشکلات کمتری مواجه شویم، رسانه ها باید نقش خود را به درستی ایفا کنند و در آگاه سازی مردم تلاش مضاعف داشته باشند. 

معاون استاندار هرمزگان با تاکید بر اجرای قوانین و مصوبات ستاد کرونا در شهرستان میناب گفت: قوانین و مصوبات ستاد کرونا باید با حساسیت توسط اعضای ستاد اجرا شود. 

وی در پایان افزود: با کسانی که دستورالعمل ها را رعایت نکنند برخورد قانونی صورت می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها