موج
کدخبر : ۳۶۸۶۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368640

سرهنگ محمدی اعلام کرد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه صرف داشتن برگ معاینه فنی کفایت نمی کند گفت: خودروهای دارای برگ معاینه فنی هم کنترل می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدی اظهار داشت: رانندگان در همه حال باید مراقب سلامت خودروی خود باشند چون پلیس، خودروهای دارای معاینه فنی را هم کنترل می کند.

وی افزود: با توجه به لغزندگی سطح معابر بزرگراهی و درون شهری استان در زمان بارش نزولات جوی  رانندگان می بایست ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند، فاصله طولی با خودروی جلویی خود را حفظ کرده، حین رانندگی به جلو توجه کامل داشته باشند و از سبقت غیرمجاز و تغییر ناگهانی مسیر جدا خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در ادامه اعلام داشت: رانندگان باید در هوای مه آلود با توجه به دید نامناسب نسبت به روشن کردن فلاشر، چراغ های مه شکن و نور پایین اقدام کنند . ضمنا از خطوط و جداول رنگ آمیزی شده به عنوان ابزار کمکی جهت مسیریابی استفاده کرده و همچنین در صورت مه غلیظ حتماً در منتهی الیه سمت راست و جایی که ایمن است توقف نموده تا شرایط بهتر شود.

این مقام انتظامی  با تاکید بر اینکه  رانندگان قبل از اینکه بخواهند سفر درون شهری داشته باشند بایستی  حتماً از ایمن بودن و سلامت خودروی خود مطمئن شوند گفت:  صرف داشتن معاینه فنی کفایت نمی کند، زیرا پلیس خودروهای دارای معاینه فنی را نیز کنترل می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها