موج
کدخبر : ۳۶۸۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368292

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان گفت: در این انبار حدود 16 تن اقلام خوراکی مختلف به ارزش 6 میلیارد ریال کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، سرهنگ "سید مجید فیض جعفری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر دپو و احتکار انواع اقلام غذایی در یک انبار در سطح شهرستان نظرآباد، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس اقتصادی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران ابتدا با انجام تحقیق میدانی از صحت خبر مطمئن شده و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از انبار مورد نظر موفق به کشف 16 تن انواع مواد غذایی احتکار شده از قبیل: برنج، حبوبات، آجیل و خشکبار شدند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، خاطرنشان کرد: برابر نظریه کارشناسان، ارزش کالاهای مکشوفه 6 میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ "فیض جعفری" در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به صورت قاطع در برابر کسانی که برای به دست آوردن سود خود معیشت مردم را با مشکل روبه رو می کنند، خواهد ایستاد و در این راستا از شهروندان درخواست دارد در صورت اطلاع از احتکار هر نوع کالایی، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به ماموران اعلام کنند.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها