موج
کدخبر : ۳۶۸۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368022

نادر فلاحی خبر داد:

مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: 6 پروژه احداث مهمانپذیر با بیش از 340 میلیارد ریال سرمایه‌ گذاری در سطح استان در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی ، مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی 6 طرح احداث مهمانپذیر در سطح استان در حال اجرا بوده که تلاش و جدیت بر بهره‌برداری از این طرح‌ها در موعد مقرر است.

وی سه مورد از این پروژه‌ها را مربوط به شهرستان خلخال با 180 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری دانست و افزود: یک طرح نیز در شهرستان سرعین با 70 میلیارد ریال، یک طرح در شهرستان نیر با 50 میلیارد ریال و طرح دیگر هم در شهرستان مشگین‌شهر با 40 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری اجرا می‌شود.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: در مجموع برای احداث این واحدهای مهمانپذیر بالغ بر 340 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در شهرستان‌های استان انجام خواهد شد.

فلاحی ادامه داد: توسعه اشتغال در کنار تامین زیرساخت‌ها در مناطق اجرای طرح‌ها از اهداف مهم در احداث طرح‌ها بوده، به طوری که با بهره‌برداری از این پروژه‌های در دست اجرا برای بیش از 84 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

وی از تلاش برای حل مشکلات و موانع پیش روی طرح‌های در دست اجرا در بخش سرمایه‌گذاری و گردشگری در سطح استان خبر داد و گفت: تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم زمینه برای رفع کاستی‌ها و موانع را فراهم کرده و شاهد رسیدن عملیات اجرایی طرح‌ها به مرحله تکمیل و بهره‌برداری باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها