موج
کدخبر : ۳۶۷۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367426

مدیرکل اداره زندان های کرمانشاه:

حمیدرضا پوریانی گفت: حضور مقتدرانه پلیس و دستگاه قضائی در جامعه عرصه را بر بسیاری مجرمان تنگ و امنیت خوبی را ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،مدیرکل اداره زندان های کرمانشاه اصلاح رفتار و فراهم کردن شرایطی برای زندگی سالم آنها را از مهمترین اهدافی دانست که در امور زندان های کرمانشاه دنبال می شود و افزود: بسیاری از افراد زندانی قابل اصلاح بوده و در مشاوره های انجام شده مشخص گردیده می توان با اقدام فرهنگی آنها را دوباره در مسیر سالم زندگی قرار داد.

پوریانی با بیان اینکه حدود 56 درصد زندانیان پس از آزادی بازگشت مجدد به این مکان دارند، تصریح کرد: در کنار اصلاح نوع رفتار و زندگی زندانیان، توانمندسازی آنها و ایجاد مهارت اشتغال یکی دیگر از مواردی است که در زندان ها با جدیت دنبال می شود.

این مقام قضائی همچنین از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی استان کرمانشاه نیز قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه امروز بسیاری از جرائم در سریعترین زمان ممکن کشف و یا از وقوع آنها جلوگیری می شود.

پوریانی در پایان از پلیس و دستگاه قضائی به عنوان دو بال امنیت بخش در جامعه یاد کرد و گفت: هرقدر تعامل و هم افزایی میان این دو دستگاه بیشتر باشد، امنیت نیز پایدارتر خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها