موج
کدخبر : ۳۶۷۱۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367150

ناصر عتباتی:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: توجه جدی به حقوق شهروندی و حفظ شأن و کرامت انسانی مراجعین در دستگاههای اجرایی رعایت شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر عتباتی ، رئیس کل دادگستری استان اردبیل جلسه هیات نظارت بر حقوق شهروندی ضمن تشریح اهمیت و مبانی قانونی و شرعی حفظ حقوق شهروندی گفت: توجه جدی به حقوق شهروندی و حفظ شأن و کرامت انسانی مراجعین در دستگاه ها و نهادهای اجرایی از اصول مهم و بنیادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اقدامات ارزشمند دستگاه ها و نهادهای اجرایی در رعایت این اصل مهم بیان کرد: هرگونه اقدام و حرکت ناشایست در مواجهه با مراجعین هر چند کم و ناچیز، به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که حتی یک مورد آن موجب تغییر نگرش مردم نسبت به عملکرد تمامی آن مجموعه می گردد و بنابراین همه مسئولان و خدمتگزاران باید مواظب باشند تا کوچکترین نارضایتی در این خصوص اتفاق نیافتد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در ادامه و در راستای پیشبرد هر چه بهتر این امور بر لزوم اتخاذ نگاه پیشگیرانه و نظارت بر زیر مجموعه ها با رویکرد آموزشی از سوی مسئولان و مدیران تأکید کرد.

تعیین تکلیف وسائط نقلیه اعم از خودروها و موتور سیکلت های توقیفی و اتخاذ تصمیمات لازم قانونی برای این وسائط و نیز قاعده مند کردن توقیف ها و تعیین مهلت برای تعیین تکلیف آن از دیگر تأکیدات رئیس کل دادگستری استان در این جلسه بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها