موج
کدخبر : ۳۶۶۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366985

شانزدهمین دوره مجمع عمومی موسسه خیریه شجره طیبه اول اسفندماه در سالن کنفرانس خانه معلم فجر با حضور ۴۴ نفر ازاعضای هیئت امنا این موسسه برگزارشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در شانزدهمین دوره مجمع عمومی عادی موسسه خیریه شجره طیبه که به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسین  این موسسه خیریه و با حضور نماینده نیروی انتظامی سرهنگ علیدادی برگزار گردید، 13 نفر از افراد حاضر کاندید شده که از بین آنان 9 نفر به عنوان اعضای اصلی و 2 نفر به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند و سه نفر هم به عنوان بازرس، دونفر اصلی و یک نفر علی البدل انتخاب شدند.

سیستانی رییس هیئت مدیره این موسسه نیز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان ،این جلسه  را یکی از بهترین مجامعی دانست که در بین NGOها برگزار گردید و و اظهار امیدواری کرد: این خیریه که هدفش حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعدی است که از لحاظ مالی درخانواده های بی بضاعت هستند بتواند شرایطی را فراهم کند که افرادی که علاقمند به پیشرفت و توسعه انسان‌هایی هستند که استعداد ویژه‌ای دارند و می توانند اشتغال ایجاد کنند و در توسعه کشور موثر باشند و در آینده خود کارآفرین شوند و جامعه پیرامون خود را با طرح ها و خلاقیت ها و نوآوری هایی که دارند نجات دهند،کمک های ویژه ای انجام دهند.

در ادامه رئیس شورای شهر اصفهان که به عنوان عضو هیئت مدیره در  این موسسه خیریه انتخاب شد نیز به خبرنگار موج، گفت: با وجود  اینکه ۴۵۰ خیریه با ماموریت هاومسئولیت های مختلف در شهر اصفهان وجود دارد ولی در این  خیریه فعالیت ، متفاوت است چراکه هم اثر بخش و ماندگار است و هم با کاری که انجام می‌دهد، جایگاه و حرمت و شخصیت افراد را حفظ می کند به گونه‌ای که کمک به مددجویان به صورت وام می باشد که باید آن را بعد از رسیدن به قله های موفقیت برگردانند.

علیرضا نصر اصفهانی افزود: کسانی که به عنوان هیئت مدیره کاندید شدند، کسانی هستند که فعال فرهنگی و اجتماعی می باشندو حتماً در ادامه راه تشکیل این هیئت مدیره می‌توانند برای این مجموعه کارآمد باشند.

وی برای کمک بیشتر به یاری خواهان اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدوارم روز به روز بتوانیم شاهد اینگونه اتفاقات در کشور باشیم.

شجره طیبه

رئیس شورای شهر اصفهان بیان داشت: در روزگاری که ما شاهد تنگناهای مختلف اقتصادی هستیم گروه هایی باید افراد نخبه و مستعد کمک را شناسایی کنند و اگر واقعاً برای پیشرفتآنها فقط مانع مالی وجود دارد باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن مرتفع شود که این خیریه این ماموریت را انجام می دهد.

محمدرضا یزدان پناه مدیرعامل موسسه خیریه شجره طیبه نیز اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های اساسی وبنیادی خیریه شجره طیبه در خصوص پرورش نخبگان علمی که آینده سازان کشور هستند، با همت هیئت امناءکه حلقه اولیه لطف را نسبت به یاری خواهان دارند، انتخابات هیئت مدیره و بازرسان و تصویب صورت های مالی و بودجه ۱۴۰۰ در جلسه امروز انجام گردید.

حجت‌الاسلام حسین آقا محمدی از خیرین پیشکسوت این موسسه خیریه نیز کمک به این گونه افراد را یک اصل اجتماعی و انسانی دانست و اظهار امیدواری کرد: با کمک و پشتیبانی خیرین از این خیریه، بتوانند پشتوانه بسیار خوبی برای دانش آموزان و نخبگان نیازمند باشند.

به گزارش موج؛ حسین سیستانی با ۴۴ رای، علیرضا نصر اصفهانی با ۴۲ رای، محمدرضا یزدان پناه با ۴۳ رای، محمد جعفر صرامی با ۴۰ رای، سهیلا اثنی عشران با۳۱شاهنگیان با ۲۸ رای و مجید هارونی با ۲۷ رای و علی آقاجانی با ۴۱ رای به عنوان اعضای اصلی و ابوالقاسم مرادی۲۴ رای و محمد جواد نصربا ۲۴ رای به عنوان اعضای علی البدل هیئات مدیره ومسعود رحیمی ورحمت الله زمانی هر کدام با ۳۰ رای به عنوان بازرسین اصلی و ناصر واقف نیز به عنوان بازرس علی البدل هیات مدیره موسسه خیریه شجره طیبه انتخاب شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها