موج
کدخبر : ۳۶۶۸۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366887

رضا ابراهیمی تشریح کرد:

مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهر اقدامات صورت گرفته توسط بسیج ورزشکاران در شهرستان خمینی شهر را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رضا ابراهیمی در حضور فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر و ریاست بسیج اقشار شهرستان و مسئولان شهرستان و نخبه های ورزشی گفت: بسیج ورزشکاران در مباحث ورزشی و فرهنگی اقدامات بسیار خوبی انجام داده و سعی و تلاش بسیج ورزشکاران تعالی روحیه  بسیجی با انجام فعالیتهای فرهنگی است.

وی اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و شهدای ورزشکار و  ایثارگران راس امور بسیج ورزشکاران است ، چه اینکه فرد فرد ما عزت نظام اسلامی و آسایش و امنیت را مدیون خون شهدا هستیم، دیدار و تشکر از نخبگان ورزشی نیز از دیگر اقدامات است و در فجر امسال با کمک کانون آستان قدس شهرستان سی و شش دیدار انجام داده  ایم.

ابراهیمی با بیان اینکه استفاده از تجارب مسئولان خصوصا نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی و افراد شاخص و با تجربه گامی در پیشرفت امور ورزشی ایجاد می کند، افزود: ایجاد کلاسهای بصیرت افزایی و رفع مشکلات خانواده ها با مراجعه به مراکز مشاوره ای بهزیستی و حل مشکلات حقوقی بسیجیان از دیگر اقدامات بسیج ورزشکاران است.

مسئول بسیج ورزشکاران توضیح داد: در بحث کرونا بسیج ورزشکاران اقدامات بسیار خوبی انجام داد که آمادگی برای ایجاد بیمارستان صحرایی و ارجاع پرستاران ورزشکار به کادر درمان و پخش ماسک و مواد ضد عفونی کننده و اهدای بسته های معیشتی در قالب خدمت مومنانه به ورزشکاران آسیب داده از کرونا انجام شد.

وی  چاپ و توزیع کتاب شهدای ورزشکار و جمع آوری خاطرات جانبازان شهرستان را  از دیگر فعالیت های بسیج ورزشکاران خواند.

ابراهیمی در پایان  در خصوص کمک به زندانیان گفت: بسیج ورزشکاران وظیفه خود می داند برای حل مشکلات ارگانها و نهاد ها تا جاییکه در توان دارد به همکاری با آنها بپردازد.

بسیج ورزشکاران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها