موج
کدخبر : ۳۶۶۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366861

مهدی رقایی خبر داد:

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین (ع) تخصصی حوزه مسکن از برگزاری بیست و هشتمین همایش سالانه موسسه خیریه به صورت غیر حضوری و با پخش زنده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهدی رقایی با بیان اینکه موسسه خیریه امام حسین (ع) از ابتدای سال جاری با توجه به شیوع کرونا اجرای برنامه‌های خود را در قالب غیر حضوری و در بستری فضای مجازی دنبال کرد، اظهار داشت: برگزاری جسلات هفتگی خیریه، برگزاری همایش ها و جلسات هیئت مدیره، اجرای پویش‌های مختلف در مناسبت‌های خاص و ... از جمله اقداماتی است که امسال توسط این موسسه انجام شده است.

وی با بیان اینکه توسعه راه‌های ارتباطی با موسسه خیریه امام حسین علیه السلام در فضای غیر حقیقی نیز در سال جاری با سرعت بیشتری دنبال شده است، ادامه داد: راه‌اندازی پایگاه اطلاع رسانی و شبکه‌های اجتماعی خیریه نیز از اقدامات صورت گرفته در این فضا بوده است.

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن با بیان اینکه در سال جاری با توجه به شیوع بیماری و همچنین افزایش فشار اقتصادی به خانواده‌های کم بضاعت به دنبال بالا رفتن قیمت ارائه خدمات منجر به افزایش سه برابری مراجعه کنندگان به این موسسه خیریه شده است، ابراز داشت: در این زمینه از ابتدای سال جاری تاکنون دو هزار مددجو به خیریه مراجعه کرده‌اند که تنها با توجه به بضاعت موجود به یک چهارم از این افراد خدمات لازم ارائه شد.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود و همچنین اینکه هر ساله همایش سالانه موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن با حضور حداکثر خیران و حامیان این خیریه برگزار می‌شد، اضافه کرد: در سال جاری امکان برگزاری این همایش به صورت حضوری وجود ندارد و در نظر داریم این همایش را به صورت غیرحضوری برگزار کنیم.

رقایی با بیان اینکه بر این اساس با همکاری صدا و سیمای مرکز اصفهان بیست و هشتمین همایش سالانه موسسه خیریه امام حسین علیه السلام به صورت غیر حضوری و در برنامه "هشت بهشت" برگزار خواهد شد، ابراز داشت: این برنامه سه شنبه پنج اسفند ماه به صورت زنده ساعت 21 پخش می‌شود.

وی ادامه داد: برای مشارکت حداکثری خیران و حامیان موسسه خیریه امام حسین (ع) کارت دعوت و فرم تقبل به درب منازلشان ارسال شده تا با به همراه خانواده و از طریق سیمای اصفهان مهمان این برنامه باشند.

قائم مقام مدیرعامل موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن گفت: همچنین از دیگر اهداف برگزاری این همایش شناخت بیشتر شهروندان اصفهانی و دیگر شهرهای کشور نسبت به فعالیت‌های این موسسه خیریه با 40 سال سابقه کاری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها