موج
کدخبر : ۳۶۶۶۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366661

کلیم الله وثوقی خبر داد:

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از آغاز عملیات احداث راهدارخانه های مرکزی شهرستانهای گرمی و سرعین در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی ، مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل که در جلسه شورای اداری راهداری سخن می گفت توجه به سرمایه انسانی و پرورش نیروهای توانمند و متخصص در حوزه های مختلف را در پیشبرد اهداف عالیه سازمان بسیار مهم دانست و با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی راهداران و فعالان خستگی ناپذیر حوزه حمل و نقل بر لزوم تقویت بیش از پیش بدنه کارشناسی تاکید کرد.

وی افزود: داشتن روحیه شاداب و انجام شایسته امورات محوله می تواند ما را در رسیدن به این اهداف یاری کند و موجبات رضایت مندی مردم شریف و انقلابی را فراهم سازد.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل استفاده بهینه و هدفمند از اعتبارات با رعایت کامل قوانین و استانداردهای لازم و تعامل همه جانبه با سایر دستگاه ها و فرمانداری ها بیان کرد و گفت: در صورت تایید و اجازه ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا، راهداری و حمل و نقل جاده ای آماده ارائه خدمات لازم به مسافران نوروزی خواهد بود.

وثوقی تصریح کرد: در جهت خدمات رسانی هرچه شایسته، خادمان مردم عزیز استان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای باهمه توان در میدان عمل آماده اقدام انقلابی هستند و به کاربران جاده ای در بخش های مختلف خدمات لازم را ارائه می کنند.

وی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش رحمت الهی در استان گفت: ۸۰ اکیپ راهداری زمستانی با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در محورها،گردنه ها و راهدارخانه های استان مستقر هستند.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به جابجائی بیش از یک میلیون نفر مسافر افزود: در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا کلیه دستور العمل های لازم به شرکت های حمل ونقل کالا و مسافر استان ابلاغ شده و نظارت ویژه ای نیز بر اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها