موج
کدخبر : ۳۶۶۵۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366585

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم گفت: مهلت ارسال آثار به نخستین رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مصطفی ملایی با بیان اینکه در این رویداد ملی تلاش شده است از افراد متخصص در محورهای مختلف محیط زیست شهری استفاده شود، اظهار داشت: این وبینارهای تخصصی در قالب سلسله برنامه‌های رویداد شتاب (استارت آپ) محیط زیستی در حال برگزاری است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم با اشاره به اینکه تا کنون ۱۵ وبینار تخصصی با حضور کارشناسان اجراء شده است، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۱۵ وبینار تخصصی از ۵ بهمن ماه تا ۲۹ بهمن ماه با موضوعات مرتبط با محیط زیست شهری برگزار شده است.

ملایی در ادامه افزود: تا کنون حدود ۴۵۰ نفر در سلسله وبینارهای تخصصی این رویداد شتاب زیست محیطی شهری بمدت ۳۰ساعت با حضور اساتید و مدیران شرکت کرده‌اند.

وی در ادامه وبینار ایمنی، تاب‌آوری و هوشمندسازی مدیریت بحران شهری و مدیریت بهینه منابع آب و برق مورد نیاز فضای سبز را از جمله وبینارهای برگزار شده عنوان کرد و افزود: خدمات فناورانه گردشگری، فرهنگ‌سازی افزایش مشارکت شهروندان در خدمات شهری، ایده‌های خلاقانه در زیباسازی ، ساخت و نگهداری تجهیزات آتشنشانی از دیگر موضوعات اجرا شده در این مجموعه وبینارهای تخصصی است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم تعمیرات تجهیزات پیشرفته خدمات شهری، خلاقیت در مدیریت پسماند، ارتقای کیفیت زندگی با توسعه خدمات هوشمند، توسعه ساختمان‌های سازگار با محیط زیست، تولید انرژی‌های پاک در ساختمان سبز، بهینه سازی مصرف منابع آب در ساختمان و ارتقای کیفیت هوای داخل ساختمان را از دیگر موضوعات این سلسله وبینارهای رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری برشمرد.

ملایی با تقدیر از دستگاه‌های همکار در اجرای نخستین شتاب تخصصی زیست محیط شهری، گفت: شهرداری قم و سازمان‌های وابسته، دانشگاه جامع علمی کاربردی ،سازمان دهیاری‌ها، سازمان بسیج اساتید،پژوهشگاه مواد و انرژی و موسسه تپش سبز در زمینه اجرای این شتاب تخصصی ملی همکاری خوبی با این مجموعه داشته‌اند که از همه آنان تقدیر می گردد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با همکاری دستگاه‌های مختلف که در این حوزه فعال هستند بتوان گام‌های موثری در زمینه زیست محیط شهری برداشت.

افراد علاقمند جهت شرکت در وبینارهای تخصصی رویداد شتاب محیط زیست شهری می‌تواند تا۳  اسفند ماه از طریق لینک qommu.ir/startup در نخستین رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری شرکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها