موج
کدخبر : ۳۶۶۵۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366553

مدیرکل هواشناسی البرز از کاهش محسوس دمای هوا در استان خبر داد و گفت: با ورود سامانه بارشی بارش برف و باران پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، آرش بهارونداحمدی اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از پایداری جو در منطقه البرز مرکزی است و کماکان با روند افزایش دمای بیشینه سقوط بهمن و ریزش سنگ در ارتفاعات و جاده های کوهستانی مورد انتظار است.

وی ادامه داد: همچنین از عصر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی و سرد به استان به تدریج وزش باد، رگبار باران، برف و رعد و برق، کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

بازگشت آلودگی هوا

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز صاف همراه با غبار محلی بوده و هوا در بعضی ساعات ناسالم است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۲۰ درجه سانتی گراد و کمترین دمای هوا ۵ درجه سانتی گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره های هواشناسی، فردا آسمان البرز صاف همراه با غبار محلی است و هوا در بعضی ساعات ناسالم خواهد بود.

بهارونداحمدی در پایان به پیش بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۲۱ درجه سانتی گراد و کمینه دما ۴ درجه سانتی گراد بوده و بیشینه باد ۵ متر بر ثانیه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها