موج
کدخبر : ۳۶۵۸۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365875

آیت الله موسوی:

امام جمعه خمینی شهر اظهار کرد: تولیدکنندگان صنایع سربازان جنگ اقتصادی کشور هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آیت الله موسوی در آیین تجلیل از سنگبری داران منطقه محمودآباد ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل( ره) گفت: زمان دفاع مقدس جنگ نظامی بود و امروز در جنگ اقتصادی به سر می بریم.

وی افزود: امروزه مکتب تشیع در جهان مکتب مورد طرفدار است و مردم جهان از این  حرکت انقلابی الگو گرفته و این همان سخن امام را به خاطر می آورد که انقلاب اسلامی را به تمام جهان صادر می کنیم.

آیت الله موسوی تشریح کرد: در دوران دفاع مقدس جنگ نظامی بود و مبارزه با اسلحه و امروز د  جنگ اقتصادی به سر می بریم و شما سرباز جنگ اقتصادی هستید که با تولید در صنعت سنگ در این جبهه مشغول جنگ با تحریم های ناجوانمردانه دشمن هستید و شخصیت شما از ارزش والایی برخوردار است.

امام جمعه خمینی شهر به کمک های مومنانه این قشر اشاره نمود و گفت: در دوران کرونا توسط سنگبری داران محمودآباد کمک های فراوانی چه در بحث خدمت مومنانه و بسته های معیشتی و ارسال بسته های بهداشتی به مناطق محروم و تجهیز وسایل بهداشتی به بیمارستان های اشرفی و ساعی صورت پذیرفت.

به گزارش موج؛ در این مراسم امام جمعه خمینی شهر با برخی از سنگبری داران گفتگو و از نزدیک مشکلات آنها را مورد بررسی و پیگیری های بعدی قرار داد.

امام جمعه خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها