موج
کدخبر : ۳۶۵۶۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365617

طی 24 ساعت گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 15 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 18 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 15 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: در شبانه روز اخیر طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که همگی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۱ نفر اهل نطنز، ۲ نفر اهل توابع کاشان و ۱۵ اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 76 سال و حداقل سن 4 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بیمار جدید بستری نشده است.

 مروجی افزود: در حال حاضر در مجموع 90 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 78 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 12 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 21 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 18 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: ۱ مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که زنی ۶۸ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 130 هزار و 302 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 437 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها