موج
کدخبر : ۳۶۵۵۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365549

در گفت و گو با خبرگزاری موج یزد؛

دبیر ستاد دهه فجر استان یزد گفت: به علت شیوع کرونا راهپیمایی 22بهمن99 با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو متفاوت برگزار می شود.

سعید زارع جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد و دبیر ستاد دهه فجر استان یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد، گفت: به علت شیوع کرونا راهپیمایی 22بهمن99 با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو متفاوت برگزار می شود.

به گفته زارع، راهپیمایی به شکل رژه موتوری و ماشینی خواهد بود و از ساعت 9 تا 10 تجمع خودروها و موتور سیکلت ها در پارکینگ سابق اتوبوسرانی واقع در بلوار حمیدیا خواهد بود و رژه ساعت 10 از میدان امام حسین(ع) آغاز و به سمت بلوار دانشجو، میدان شهدای محراب، میدان مدرس، میدان نماز، میدان حضرت آیت الله خاتمی، بلوار دهه فجر تا میدان امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

وی طی درخواستی از مردم خواست، خودروها را به تصویر شهدای علم و فناوری، شهدای مقاومت، شهدای سلامت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب و دفاع مقدس مزین کنند.

زارع در ادامه به حرکت کاروان دوچرخه سواری نیز از میدان امام حسین(ع) به سمت چهار راه مهدیه، بلوار طالقانی، میدان آزادی، خیابان فرخی، خیابان امام تا چهار راه شهدا اشاره کرد.

وی در ادامه به پرواز 22 کایت در آسمان شهر یزد و آزاد کردن 42 کبوتر، حرکت های نمایش ورزشی، قرائت قطعنامه در قالب 9 بند در حاشیه مراسم راپیمایی 22 بهمن 99 در یزد اشاره کرد و افزود: سخنرانی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه را نیز خواهیم داشت.

زارع خاطر نشان کرد: افرادی که تمایل دارند می توانند در راهپیمایی مجازی در یزد به آدرس سایت fajr.ccoip.ir  شرکت کنند.

وی در ادامه با اشاره به فرمایش رهبری در خصوص اهمیت 22 بهمن، گفت: رهبری فرمودند،" 22 بهمن عید حقیقی برای مردم ایران و در حکم عید غدیر و قربان است" و به شکرانه 42 سال ایستادگی و استواری با آرمان های رهبر انقلاب، مقام معظم رهبری و شهدای اسلام و انقلاب بیعت خواهیم کرد.

دبیر ستاد دهه فجر استان یزد تاکید کرد: به علت برگزاری خودرویی راهپیمایی 22 بهمن امسال، مردم سعی کنند به شکل خانوادگی توسط خودرو در این راهپیمایی حضور داشته باشند و کودکان و دانش آموزان هم به این طریق می توانند حضور داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها