موج
کدخبر : ۳۶۵۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365412

امام جمعه نوشهر:

امام جمعه نوشهر گفت: دهه فجر یادآوری برای تجلیل از انقلاب اسلامی است و آن را همواره حفظ نگه داریم و فرهنگ انقلاب اسلامی زنده بماند

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در حضور جمعی از اعضای شورای مرکزی بسیج رسانه این شهرستان که به دیدار ایشان رفته بودند با قدردانی از حضور آنها، اظهار داشت: در زمان طاغوت مردم گرفتاری بسیار زیادی داشتند و وقتی به تاریخ نگاه کنیم می‌بینیم ساواک افراد را شکنجه می داد و آنها را از بین می برد.

وی با بیان اینکه در زمان ظاغوت ظلم زیادی به مردم می کردند، ادامه داد: مردم در دهه ۴۰ به این بلوغ رسیدند دیگر سلطنت شاهنشاهی و ظلم ستمشاهی را تحمل نکنند و به همین منظور به میدان آمدند و قیام کردند اعلام داشتند که حکومت شاهنشاهی را نمی خواهند.

امام جمعه نوشهر با اشاره به اینکه دهه فجر یادآوری برای تجلیل از انقلاب اسلامی است، گفت: باید آن را همواره حفظ نگه داریم و فرهنگ انقلاب اسلامی زنده بماند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر نیز با قدردانی از راهنمایی ها و رهنمودهای حجت الاسلام مشایخ امام جمعه نوشهر در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه اظهار داشت: کانون بسیج رسانه نوشهر به دلیل فعالیت های  مؤثر و تأثیرگذار در راستای اطلاع رسانی صحیح و امید بخش به جامعه، به عنوان کانون نمونه برگزیده و شاخص استان مازندران مورد تقدیر قرار گرفت.

بابک شمس ناتری افزود: رسالت خبرنگاران و فعالان خبر در حوزه رسانه بسیار سنگین است و به ویژه با توجه به جنگ نرم دشمنان، باید در بحث نفوذ بسیار بیش از گذشته مراقبت صورت گیرد و با قدرت در مسیر انقلاب اسلامی و آرمان هایش گام برداریم.

وی تصریح کرد: حاج آقا مشایخ امام جمعه محترم نوشهر به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نوشهر اهل قلم و دارای صاحب آثار فرهنگی بسیار فاخر و ارزشمندی هستند و این بیشتر سبب قرابت اهالی حوزه فرهنگ و هنر و رسانه با ایشان می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر گفت: در شهرستان نوشهر سه جشنواره با موضوع «نقاشی» با محوریت انقلاب اسلامی، «بهترین جمله» با موضوع انقلاب اسلامی و دهه فجر و نیز «دلنوشته» در حال برگزاری است و این در نوع خود کم‌نظیر است.

وی تأکید کرد: وحدت از نیازهای اساسی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که با تفکرات مختلف در زیر سایه پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و در رأس آن ولایت فقیه بتوانیم در جامعه اثربخشی داشته باشیم.

 شمس ناتری با بیان اینکه باید در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه تدبیر شود که فضا به سمت خلاقیت در حوزه فرهنگ و هنر برود، تصریح کرد: در ایجاد وحدت بین علایق و سلایق متفاوت، باید از احساسات پرهیز شود و بیشتر در حوزه منطق گرایی و مفهوم گرایی پیش برویم.

وی عنوان کرد: صادر کردن فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی در گام دوم انقلاب باید جزء اولویت های اصحاب فرهنگ و هنر باشد که اصحاب خبر و رسانه می توانند این احساس ضرورت را اطلاع رسانی کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ اسلامی قطعاً با فعالیت های متعهدانه و اطلاع رسانی صحیح و تلاش مستمر صورت می گیرد، ابراز کرد: می توان با بهره گیری درست از ظرفیت رسانه ها اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.

وی اظهار داشت: بانوان فعال در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه با تلاش هایی که دارند می توانند دیدگاه واقعی اسلام در خصوص نقش بانوان در جامعه را با تولید محتوای صحیح بپردازند و باید توجه بیشتری صورت گیرد.

شمس ناتری افزود: در سال 99 بیشترین میزان برگزاری جشنواره، تولید محتوا، اثربخشی و اثرگذاری در فعالیت‌های فضای مجازی را در سطح استان مازندران از سوی بسیج رسانه نوشهر شاهد بودیم.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها