موج
کدخبر : ۳۶۵۰۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365047

علی زینی وند با هشدار به تغییر رنگ شهرها در استان :

استاندار کرمان گفت: اکنون از 17 شهر با وضعیت آبی در استان به 11 مورد رسیده ایم و یک شهر به وضعیت نارنجی برگشته و این هشدار است .

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، علی زینی وند، استاندار کرمان در ستاد استانی مدیریت کرونا با نگرانی از افزایش آمار کرونایی ها در استان کرمان گفت : متاسفانه اکثر استان ها کاهش روند نزولی یا روند صعودی در ابتلا به کرونا داشته اند و ما نیز در استان کرمان کمی روند صعودی داشته ایم بنابراین باید خیلی هشیار بوده و آمار به تفکیک هر شهرستان اعلام شود.

استاندار کرمان گفت: با توجه به اینکه آمار نشان از کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی می دهد و با توجه به تعطیلی  پایان هفته جاری از مردم درخواست داریم به صورت جدی پروتکل ها را رعایت کنند زیرا اکنون آمارها به ما هشدار می دهد و شرایط سخت شده است.

استاندار کرمان با تاکید بر اتخاذ تصمیمات سخت گیرانه توسط فرمانداران استان در کاهش تجمعات تاکید کرد: مردم نباید در آرامستان ها تجمع کنند و در صورتی که این تجمعات غیرعادی شود، فرمانداران ورودی آرامستان ها را ببندند و در این زمینه نیاز به مصوبه نداریم ؛ فرماندار باید حتما برخورد کند و این سخت گیری ها شامل مراسم عروسی، عزا نیز می باشد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها