موج
کدخبر : ۳۶۵۰۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365013

جهانگیری:

معاون اول رییس جمهور در مراسم افتتاح بیمارستان اسلام آباد غرب با تاکید بر اینکه برای تامین واکسن به رغم فشارهای اقتصادی، محدودیت نداریم، گفت: دولت در هیچ مقطعی به دلیل گران بودن واکسن خارجی در خرید آن تعلل نکرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، معاون اول رییس جمهور در مراسم افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب، از رسیدن محموله واکسن‌های خریداری شده و واکسیناسیون کرونا در کشور در آینده نزدیک خبر داد و ابراز داشت: هیچ فردی در نقاط مختلف کشور نباید در رابطه با تزریق واکسن کرونا احساس تبعیض کند.

جهانگیری افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اکنون مکلف شده است که سازوکارهای لازم و دستورالعملی شفاف برای تزریق واکسن کرونا در کشور تهیه و تنظیم کند.

معاون اول رییس جمهور در خصوص واکسن‌های ایرانی کرونا نیز گفت: با تکیه بر توان دانشمندان ایرانی در چند گروه کار ساخت واکسن داخلی به نقاط بسیار خوبی رسیده است و در آینده‌ای نه چندان دور حتما واکسن ایرانی کرونا نیز عرضه می شود.

جهانگیری ویروس کرونا را یک معضل جهانی توصیف کرد و گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه مقابله با بحران کرونا کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها