موج
کدخبر : ۳۶۴۹۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364993

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت ضبط خودرو و جزای نقدی 1,020,000,000 ریالی فرجام قاچاقِ لوازم آشپزخانه در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی ریاضی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم گفت: مامورین کاشف در حین کنترل خودروهای عبوری در محور قم به تهران، به یک دستگاه خودروی سواری پژو مظنون و در بازرسی از آن مقادیر زیادی لوازم آشپزخانه به ارزش 1,013,569,794 ریال را به ظن قاچاق کشف و سپس مراتب جهت سیر مراحل رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال گردید.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: با تشکیل پرونده، شعبه دوم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم، ضمن احضار متهم، استماع اظهارات و دفاعیات متهم، به دلیل عجز متهم از ارائه مدارک مثبته، پس از رسیدگی، اتهام قاچاق را محرز و مسلم دانسته؛ متهم را علاوه بر ضبط خودرو و ضبط محموله مکشوفه قاچاق به نفع دولت، به پرداخت مبلغ 1,020,000,000 ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بر اساس قانون، خودروی ارتکاب جرم به همراه کلیه محموله مکشوفه قاچاق توسط مرجع کاشف، تحویل اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان قم گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها