موج
کدخبر : ۳۶۴۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364982

کارگردان سریال جلال۲:

کارگردان سریال جلال دو، از آغاز پخش این سریال از بیست و هفتم بهمن ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، حسن نجفی در آیین قدردانی از عوامل سریال جلال دو با تقدیر از مشارکت شهرداری تبریز در تهیه و تولید سریال جلال،اظهار داشت: امیدواریم این سریال، سرآغاز فصل جدیدی از مشارکت شهرداری تبریز و صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در تهیه و تولید آثار فاخر سینمایی و تلویزیونی باشد.

  کارگردان سریال جلال دو در بخش دیگری از صحبت‌های خود اعلام کرد: مفاهیم و موضوعات بسیاری در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی وجود دارد که می‌تواند درون مایه سریال‌های متعدد و فاخر باشد.

به گفته وی، تیم سریال جلال این آمادگی را دارد که برای موضوعات و شخصیت‌های مختلف، سریال‌هایی مطابق با استانداردهای شبکه‌های سراسری تولید کند.

نجفی هم‌چنین اعلام کرد: تمام مراحل سریال جلال دو در مدت یک سال به انجام رسیده است که در نوع خود یک رکورد در سازمان صدا و سیما در حوزه سریال سازی به شمار می‌آید.

وی یادآور شد: این در حالی است که برای ساخت سریال جلال دو، ۲۵۰ لوکیشن مورد استفاده قرار گرفته و ۱۷۹ جلسه ضبط انجام شده است.

گفتنی است شهرداری تبریز با تصویب شورای اسلامی شهر، مبلغ دو میلیارد تومان به منظور تهیه و تولید سریال جلال دو مشارکت کرده است.

کارگردان این سریال حسن نجفی است و  فصل دو این سریال به شخصیت‌ها و مفاخر شاخص استان از جمله شهدای محراب آیت الله شهید قاضی و آیت الله شهید مدنی و شهید علی تجلایی پرداخت ویژه داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها