موج
کدخبر : ۳۶۴۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364911

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا:

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا گفت: اصل غافلگیری و توجیه بودن نیروها از مهمترین اصول حفاظتی و عامل پیروزی عملیات والفجر ۸ بود.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی اظهار داشت: حفاظت گفتار، اصل غافلگیری و توجیه بودن نیروها از مهمترین اصول حفاظتی و عامل پیروزی عملیات والفجر ۸ بود.

وی افزود: طرح ریزی و اجرای این عملیات کاری بسیار گسترده و دشوار بود به گونه ای که متفکرهای نظامی دنیا عبور از رودخانه وحشی اروند را غیرممکن می دانستند ولی رزمندگان با توکل به خدا و روحیه ی معنوی که داشتند توانستند این کار غیرممکن را انجام دهند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا ادامه داد: مجموعه سپاه به ‌دلیل نقش، جایگاه و رسالت خطیر و مهمی که در پاسداری از دستاوردهای انقلاب دارد، همواره مورد توجه و هجوم دشمنان انقلاب بوده و است، از این رو دشمنان از بدو تشکیل تلاش کردند بتوانند از درون و بیرون ضرباتی را به سپاه وارد کنند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن درصدد ایجاد یأس و ناامیدی در درون نظام است، اما هر زمانی که دشمنان در برابر این نظام الهی دست به اقدامی زده‌اند، با شکست مواجه و کاملاً علیه خودشان شده و این خواست و عنایت الهی و حضرت ولی عصر(عج) به این ملت و مردم بوده است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا در پایان خاطرنشان ساخت: دشمن برای ایجاد عملیات روانی و تضعیف نظام با حربه‌های سیاسی و فرهنگی و تحریم اقتصادی با تمام توان ورود کرد، اما ایستادگی ملت در برابر همۀ این توطئه‌ها، نقشه‌های شوم آن‌ها را خنثی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها