موج
کدخبر : ۳۶۴۴۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364494

تا پایان دهه فجر 99؛

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی، 56 فضای آموزشی در قالب 235 کلاس درس با اعتبار 164 میلیارد تومان در سراسر استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید فخر الدین هاشمی با اشاره به طرح آجر به آجر مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، اظهار داشت: برای برقرای عدالت آموزشی، تأمین فضای آموزشی ایمن و ایجاد فرصت برابر جهت تحصیل دانش آموزان سراسر کشور، طرح آجر به آجر به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: برای تحقق این هدف، در دهه فجر سال جاری، تعداد 56 فضای آموزشی در قالب 235 کلاس درس در سراسر استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.

 هاشمی ادامه داد : برای ساخت این 56 فضای آموزشی، بیش از یک هزار و 640 میلیارد ریال  از محل اعتبارات ملی، استانی و مشارکت خیرین مدرسه ساز اختصاص یافته است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان خاطر نشان کرد: با حمایت استاندار هرمزگان و همراهی صنایع و بنگاههای اقتصادی و خیرین بزرگوار، 156 فضای آموزشی در طول یک سال گذشته در استان هرمزگان به بهره برداری رسیده است.

هاشمی اضافه کرد: بیش از 160 پروژه آموزشی، ورزشی و فرهنگی نیز در استان هرمزگان در حال ساخت می باشد و امید است تا سال تحصیلی آینده به بهره برداری رسند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها