موج
کدخبر : ۳۶۴۱۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364145

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت:از اراضی رفع تصرف شده یک هزار و 369 متر مربع از این اراضی مربوط به اداره منابع طبیعی واقع در چاه جوادیه این شهرستان، 2 هزار و 747 متر مربع در رستاق و 2 هزار و 919 متر نیز مربوط به اراضی صدر آباد بود که خلع ید گردید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد ابراهیم اقبالی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت: در اجرای احکام صادره قضایی از سوی دادگستری این شهرستان 7هزار متر مربع از اراضی ملی رفع تصرف و به بیت المال اعاده گردید.

وی در این رابطه افزود: از اراضی رفع تصرف شده یک هزار و 369 متر مربع از این اراضی مربوط به اداره منابع طبیعی واقع در چاه جوادیه این شهرستان، 2 هزار و 747 متر مربع در رستاق و 2 هزار و 919 متر نیز مربوط به اراضی صدر آباد بود که خلع ید گردید.

وی تصریح کرد: انجام امور مربوط به طرح هایی که به واسطه آن افراد زمین هایی را از دولت تحویل گرفته اند در موعد تعیین شده در طرح ضروری است و زمین های واگذار شده که طرح های آن اجرا نشده است به بیت المال عودت داده خواهد شد.

این مقام قضایی با بیان اینکه با افراد مسئله دار، سود جو و زمین خوار برخورد می شود، اظهار داشت: شهروندان اگر در تعدی به اموال عمومی و بیت المال به موارد مشکوکی برخورد کردند مراتب را جهت بررسی به ضابطین و نهاد های متولی گزارش نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها