موج
کدخبر : ۳۶۴۱۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364141

بر اساس نقشه های پهوشناسی امروز در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و شمالی بارش برف و باران و در سواحل شمالی استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز، جنوب غرب و جنوب کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، بر اساس پیش بینی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و شمالی بارش برف و باران و در سواحل شمالی استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز، جنوب غرب و جنوب کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

از بعد از ظهر روز یک‌شنبه نیز بارش در نواحی غربی کاهش می‌یابد و در مناطقی از شرق و شمال شرق بارش باران و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

امروز در غالب مناطق کشور به ویژه در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و نیمه شرقی کشور وزش باد رخ می‌دهد؛ روز یکشنبه در شمال شرق و شرق و روز دوشنبه در شرق و جنوب شرق وزش باد پدیده غالب است.

دریای خزر و شمال خلیج فارس صبح روز شنبه بعد از ظهر یکشنبه و طی روز دوشنبه ناحیه مرکزی و شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است. از روز دوشنبه تا آخر هفته در غالب مناطق کشور آسمان صاف است؛ امروز در خوزستان و وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها