موج
کدخبر : ۳۶۴۰۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364088

نماینده مردم یزد در شورای عالی استان‌ها تاکید کرد:

نماینده مردم یزد در شورای عالی استان ها و رئیس شورای اسلامی استان یزد با اشاره به آخرین سال فعالیت شورا‌های اسلامی شهر و روستا، بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی به ویژه در حوزه شهری و روستایی تاکید کرد.

به گزارش ‌خبرنگار خبرگزاری موج یزد، سید محمود میرابوالقاسمی نماینده مردم یزد در شورای عالی استان ها در دیدار اعضای این شورا با محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد، گفت: با توجه به سال آخر فعالیت شورای اسلامی شهر و روستا در دوره پنجم ضروری ‌است پروژه های نیمه تمام عمرانی به ویژه در حوزه شهری و روستایی تکمیل شود.

وی از مدیریت ارشد استان خواست تا در این رابطه مساعدت لازم را داشته باشند.

نماینده مردم یزد در شورای عالی استان ها ادامه داد: شایسته ‌است تا حد امکان از کلنگ‌زنی و آغاز پروژه‌های جدید خودداری و به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان پرداخته شود.

میرابوالقاسمی بر ضرورت حمایت شوراها از شهرداری در کنار توجه جدی به نظارت بر عملکرد آنها تاکید و خاطرنشان کرد: ‌نظر بر اینکه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری توسط شورای اسلامی تصویب می‌شود لازم است نهایت دقت درتنظیم بودجه و انتخاب پروژه های عمرانی سال آینده انجام شود.

رئیس شورای اسلامی استان همچنین به تشریح فعالیت ها و اقدامات شورا در یک سال گذشته پرداخت و ضمن قدردانی از حمایت ها و تعامل استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از برنامه‌های شورا در راستای خدمت رسانی به مردم، اظهار امیدواری کرد‌: شوراها و شهرداری ها تا روز آخر مسئولیت به وظایف قانونی خود با جدیت عمل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها