موج
کدخبر : ۳۶۴۰۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364066

شبانه روز گذشته ۱۶بیمار بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل شناسایی و بستری شدند.

هم اکنون هزار و ۲۸۶ بیمار با احتمال ابتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۲۵۲ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شبانه روز گذشته ۱۶ هم استانی نیز بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.

 

شناسایی ۱۳۳ بیمار کرونایی جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۳ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۰۴ نفر ترخیص شدند.

سید عباس موسوی افزود: اکنون هزار و ۵۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

وی با اشاره به جان باختن ۱۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: ۲۲۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

موسوی مردم خواست با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و پرهیز از شب نشینی‌ها، کادر درمان این بیمارستان را برای ادامه مقابله با کووید ۱۹ یاری رسانند.

 

شناسایی ۲۶ بیمار کرونایی جدید در بابل

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۲۶ بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۱۳ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۲۳۲ نفر اعلام کرد و افزود: ۳۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

وی با اشاره به جان باختن ۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها