موج
کدخبر : ۳۶۳۹۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363937

شهرام حبیب زاده:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمان استان اردبیل گفت: 195 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی و درمانی استان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 195 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری هستند.

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته 20 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند که طی این مدت 19 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: از 20 بیمار جدید، ۱۴ بیمار در اردبیل، ۲ بیمار در پارس آباد، 2 بیمار در مشگین شهر و ۲ بیمار در خلخال بستری شده اند.

حبیب زاده با ابراز تأسف از فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، افزود: در حال حاضر 195 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که 61 بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان می‌باشند.

او گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای پارس آباد و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر، بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها