موج
کدخبر : ۳۶۳۸۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363898

حجت الاسلام و المسلمین محسن ابراهیمی:

امام جمعه شهرستان میناب گفت: برنامه های دهه‌فجر امسال باید سلامت محور باشد و تمام دستورالعمل های بهداشتی با دقت رعایت شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محسن ابراهیمی امام جمعه شهرستان میناب در خطبه های نماز جمعه این هفته، با اشاره به پیگیری طرح مطالعاتی احداث و ایجاد بندر تجمیعی در شهرستان، گفت: ساخت و احداث یک بندر زمان بر و هزینه بردار است، مهم آن است این موضوع پیگیری شود و یک بندر تجاری که در منطقه تاثیر‌گذار است احداث شود تا باعث رونق بخش های تجارت، صیادی و تفریحی شود. 

امام جمعه میناب با اشاره تشکیل و مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان میناب، اظهارداشت: مدیران شهرستان میناب اتحاد و انسجام دارند و قطعا این موضوع در توسعه و تحول فرهنگی شهرستان نقش اساسی خواهد داشت. 

وی با بیان اینکه تدوین شاسنامه فرهنگی شهرستان از مصوبات جلسه شورای فرهنگ‌ عمومی بوده است که باید انجام شود، عنوان کرد: تدوین شناسنامه باید شامل نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهدید هایی که در زمینه فرهنگی شهرستان را تهدید میکند باشد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن ابراهیمی عنوان کرد: دستگاه های فرهنگی و غیر فرهنگی در شهرستان باید برنامه های سال ۱۴۰۰ خود را تا پایان امسال به دبیرخانه شورا تحویل دهند تا برنامه قوی فرهنگی برای سال آینده شهرستان میناب نوشته شود.

وی در پایان با بیان اینکه برنامه های دهه‌فجر امسال باید سلامت محور باشد و تمام دستورالعمل های بهداشتی با دقت رعایت شود، خاطرنشان کرد: به مناسبت دهه فجر باید برنامه های متنوعی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی اجرا شود و لازم است در ایام دهه فجر به بالندگی نظام جمهوری اسلامی و اقتدار آن بپردازیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها